Obserwatorzy

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Metki i tasiemki własnej produkcji

Jednym z pierwszych cudnych miejsc jakie odkryłam, zagłębiając się w blogowy świat, było Moje Zielone Wzgórze. Pamiętam jak szczęka opadała mi przy każdym kolejnym poście. Oprócz pięknego bloga Ania okazała się osobą przesympatyczną i chętnie dzielącą się swoją wiedzą i pomysłami. Już dawno zapisałam sobie w ulubionych sposób Ani na zrobienie własnych metek i bawełnianych tasiemek. No i w końcu okazało się, że w domu jest wszystko co potrzebne do ich wykonania. Posiedziałam więc dłuższą chwilę przed komputerem i stworzyłam próbne projekty moich osobistych, ozdobnych tasiemek oraz metek.
A poniżej efekty pierwszych próbJestem bardzo zadowolona z efektów. Tasiemki, szczególnie te barwione prezentują się przepięknie.
Może same spróbujecie, to naprawdę nic trudnego, a takie osobiste tasiemki to naprawdę wielka frajda :)
Uważajcie, od dziś moje metki będę kleić, naszywać i zawieszać wszędzie :P
Buziaki
Agata

ps. Kochane bardzo Wam dziękuję za tak wiele komentarzy. Staram się wszystkie Was odwiedzać, ale gdybym kogoś ominęła to proszę się upomnieć :P Chciałabym zajrzeć wszędzie, ale z czasem krucho. Jeśli gdzieś mnie nie było poproszę o info na maila :) Wpadnę na kawę w pierwszej wolnej chwili