Obserwatorzy

sobota, 19 marca 2011

Czym zajmuję się ostatnio i zapisów na candy ostatnie dwa dni.


Śnieg!!!!!
O co chodzi ja się pytam?

Budzę się rano a tu na dworze z 5 cm śniegu. Edytka mi go wywróżyła. Jak u niej padało to stwierdziła, że do mnie też doleci. I doleciało ;) Dobrze, że zimóweczki jeszcze nie wymienione i sprzęt odśnieżający pod siedzeniem sobie ciągle leżał, choć nie ukrywam najczęściej cały rok leży. Podobnie jak okulary słoneczne, ziemia do kwiatków która już rok zwiedza ze mną świat, jakaś zepsuta myszka komputerowa hmmm czego ja tam nie mam :) Tzn. nie wszystko pod siedzeniem, większość zajmuje sporą część bagażnika. Moje auto jest jak moja torebka. Jest tam wszystko. Trzeba być przygotowanym na wszelkie nieoczekiwane sytuacje :) Prawda??

Kochane z tegoż właśnie zaśnieżonego Górnego Śląska przypominam, że to już ostatnie dwa dni zostały na zapisy w wiosennym candy. Zapraszam serdecznie! Kolejka tam długa. Do każdego z zapisanych staram się zerknąć i zostawić ślad mojej obecności. Jeśli jeszcze Was nie odwiedziłam, to na pewno zrobię to w najbliższym czasie. Nie da się tak wejść na Wasze blogi na chwilkę. Tyle tam cudnych rzeczy, że muszę się porozglądać dokładniej.

A na sam koniec przedstawiam wam jednego z pierwszych gąsiorków prze zemnie wyprodukowanych w ostatnich dniach. Ciężko było ;) I może mało komu gęsi moje wytwory będą przypominać, ale to już temat na osobną historię....


Całuję gorąco. Dziękuję Wam za wszystkie wizyty i za wiele ciepłych komentarzy.
Agata