Obserwatorzy

środa, 14 września 2011

Pierwsza wymianka i prezenty, prezenty, prezenty...

Ostatnio w moim blogowym życiu nastał czas prezentów :)

A wszystko zaczęło się od wymianki jaką zaproponowała mi Jolanna.
Zapytałam czy się zgadzam?? A jak miałabym się nie zgodzić. Domki Joli podziwiałam od dawna, a te czerwone kamienice po prostu mnie oczarowały. I tak oto tym sposobem cudowna poczta stanęła na mojej osobistej półeczce.
Następnie szczęście uśmiechnęło się do mnie u Dagmary. Prosto spod Norweskiego Nieba dotarł do mnie tak uroczy zestaw - cudny prawda?Dotarły także do mnie już jakiś czas temu prezenty od Edytki.
Niestety sesja fotograficzna była wyjazdowa i nie dałam rady zabrać jeszcze kilku drobniejszych prezentów jakie dotarły razem z tymi cudnymi pracami. Ale główne punkty programu widoczne na poniższym zdjęciu :) Cudeńka same :)Kolejne prezenty dotarły do mnie od Moreny.
Cudowne tkaninki, tasiemki, szpileczki, cudny ptaszek, guziczki i inne słodkie cuda
Dziękuje Ci kochana za wszystko :*

Zostałam także obserwatorem bloga MonDu i jak się później okazało byłam setnym obserwatorem :D, na którego czekały takie oto prezenty:

Przepiękne mitenki i golfik do kompletu, cudnie ozdobione i pachnące woreczki oraz inne słodkości widoczne na zdjęciu.
Wielkie dzięki za te wszystkie cuda.


I kiedy już z tych prezentów zupełnie przewróciło mi się ze szczęścia w głowie dostałam kolejny- taki oto przepiękny kuchenny komplecik w brązową kratkę. Łapka i rękawica z kciukiem :D
Kasia którą poznałam na forum "Szyjemy po godzinach", a jakiś czas później osobiście, obdarowała mnie tymi prezentami kiedy wpadłam do niej na kawę. Kasiu bardzo, bardzo Ci dziękuję za wszystko :*Prawda, że może poprzewracać się w głowie od tylu wspaniałych przedmiotów i tylu cudnych ludzi, którzy chcą się podzielić z innymi swoimi działami ?:)
Dziewczyny jeszcze raz przesyłam wielkie podziękowania za wszystko. Mam nadzieję, że prędzej czy później będę mogła się odwdzięczyć.

W ramach początków wdzięczności obiecuję, że w następnym poście znajdziecie obiecany tutorial na tasiemki i metki, bo widzę po mailach, że niektóre z Was już się niecierpliwią :)

buziaki
Spokojnego wieczoru