Obserwatorzy

czwartek, 24 marca 2011

Prezenty dostałam :)

Witajcie!!! :)

Wpadam dziś na chwilkę, aby pochwalić się prezentami ,które od Was dostałam. Część z Was pewno już zapomniała, że coś do mnie wysyłała i pewno myślałyście, że ja zapomniałam się pochwalić. A ja pamiętam! Wszystko przez to, że szczęśliwą posiadaczką aparatu chwilowo NIE jestem ;( W związku z tym moimi osobistymi paparazzi zostali moja siostra i szwagier, którym w tym miejscu bardzoooooooo dziękuję:* bo ciągle do nich biegam jak coś stworzę :)

W pierwszej kolejności pokazuję prezent od Agnieszki. dostałam go chyba w listopadzie...

Tak, tak, aż takie u mnie opóźnienie. Gorąco przepraszam, ale nadrabiam :) Od Agnieszki dostałam jeszcze kilka świątecznych drobiazgów, ale te trafiły już do kartonika z ozdobami świątecznymi. Broszka jest cudna i w zasadzie się z nią nie rozstaję :) Dziękuję Ci bardzo jeszcze raz!


Następna w kolejności jest Ania, która uszyla dla mnie cudnego łosio-renifera oraz obdarowała mnie cudownymi frywolitkami :) W zamian, Ania dostala ode mnie filcowe drobiazgi.
Kochana raz jeszcze wielkie dzięki! Łoś cud miód. Stoi sobie na półeczce i codziennie cieszy moje oczy.
Ostatnio szczęście uśmiechnęło się do mnie u Peninii. Zostałam przez nią obdarowana cudownym obrazkiem, namalowanym przez nią własnoręcznie.
Oprócz obrazka w paczuszce znalazłam niespodziewajki :) Piękną karteczkę i ptaszka :) Wszystko w pięknej brązowo-białej kolorystyce. Wszystko jest naprawdę przepiękne.


Kochane bardzo Wam dziękuję :*


A na koniec pochwalę się jeszcze ostatnią torbą mojego autorstwa. Została wykonana dla mojej siostry. Torba blogowo-tematyczno-reklamowa :) Magda pochwaliła się nią na swoim blogu. Zapraszam do zerknięcia tutaj.Pozdrawiam Was gorąco
Agata