Obserwatorzy

środa, 10 listopada 2010

Mała czarna

Mała czarna niezbędna jest podobno każdej kobiecie. Ja jakoś do tej pory obywałam się bez :) Kawę piję tylko z mleczkiem, a na elegancką kolację wolę ubrać spodnie. Powstał jednak ten komplecik i od tej pory stał się niezbędny w moim życiu :) Doskonały na co dzień i od święta.

Korale są dosyć krótkie, idealnie pasują do małych jak i głębokich dekoltów. Filcowe kuleczki zawieszone są na lince jubilerskiej. Kolczyki powstały jako uzupelnienie kompletu, jednak wspaniale sprawdzają się jako samodzielny upiększacz, nawet moich dosyć odstajacych uszek :P
Pozdrawiam Was gorąco i bardzo dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze. Bardzo doceniam każde miłe słowo.
Przypominam także o moim Candy. Jeśli spodoba Wam się filc w czarnej wersji, może dorzucę coś w tym kolorze do mojego "koszyka słodkości"

Słodkości od Myszki oraz pierwsze świąteczne zakupy


W dniu wczorajszym, zapukał do moich drzwi listonosz . Jak zobaczyłam na kopercie Królową Elżbietę, wiedziałam już, że jest to przesyłka od Myszki, u której wygrałam kilka dni temu CANDY ( dziękuję Ci za błyskawiczną przesyłkę).
Paczuszka przepięknie zapakowana, aż szkoda było otwierać. Udało mi się jednak opanować i sfotografować prezent przed otwarciem.


W pakuneczku, zgodnie z oczekiwaniami same słodkości. Cudowna książka, z wzorami haftów krzyżykowych, która bardzo mi się przyda w okresie świątecznym oraz wykonane przez Myszkę przepiękne zakładki do ksią
żek. Zakładeczki są wspaniale i bardzo się przydadzą, bo książki uwielbiam czytać.

Więcej zdjęć zakładek u Myszki


Jeszcze raz bardzo dziękuję za ten wspaniały prezent :)

Świąteczne zakupy
Kilka dni temu wybrałam się na małe świąteczne zakupy, a oto efekty. Kilka metrów czerwonych materiałów, trochę świątecznej tasiemki, kordonki. Nie ukrywam, że czerwony materiał udało mi się dostać dopiero w IKEI w Ostravie, bo w naszej niestety już nie było nawet centymetra.


Pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia. Ja siadam do maszyny i zaczynam naukę szycia. Trzymajcie kciuki.