Obserwatorzy

poniedziałek, 25 lipca 2011

Wyróżnienia, "ciekawostki" o mnie i prośba do blogowiczek na wyspach :)

Witajcie!

W ostatnich dniach otrzymałam dwa wyróżnienie.
Pierwsze od Izuś, a drugie z zza oceanu od .
Bardzo Wam Kochane dziękuję, jestem zaszczycona.


Jakiś czas temu także zostałam wyróżniona i wtedy podawałam długą listę dziewczyn, które chciałam wyróżnić. Dziś już się nie odważę.
Obserwuję wiele cudnych blogów i nie potrafiłabym wyłonić kilku z nich.
Wszystkie moje ulubione blogi staram się odwiedzać regularnie i zostawiać po sobie ślad. Niech moje komentarze na Waszych blogach będą takim "wyróżnieniem".
W związku z wyróżnieniem miałam zdradzić kilka szczegółów o sobie, a więc gdyby to kogoś interesowało oto i rzeczy, których o mnie do tej pory nie wiedziałyście:

1. Nie wyobrażam sobie dnia bez parzonej kawy z mleczkiem i cukrem i to niejednej.

2. Uwielbiam czekoladę i bez problemu potrafię zjeść tabliczkę, dwie za jednym razem .

3. Jestem szczupła, może ciut za bardzo i strasznie wkurzają mnie ludzi, który przez całe życie mówią do mnie:" ale ty jesteś chuda, jak ja bym chciała być taka chuda.... ble, ble, ble"
Nie ukrywam po latach wysłuchiwań tych "komplementów" nabawiłam się kompleksów :)

4. Prowadzę sklep z tuszami i tonerami do drukarek. Wiem mało ciekawe :) Całymi dniami napełniam, regeneruję tusze, doradzam jaką drukarkę kupić- zapraszam jakbyście miały problemy z drukarkami :)

5. Uwielbiam uśmiechać się do ludzi, a im bardziej mają skwaszoną minę tym bardziej się do nich uśmiecham

6. Strasznie wkurzają mnie ludzie nastawienie negatywnie do wszystkiego. Wszystko jest dla nich na nie, chodzą wkurzeni i warczą na wszystkich :P Straszne

7. Uwielbiam mojego bloga, uwielbiam Was, rosną mi skrzydła kiedy czytam Wasze komentarze. Uwielbiam oglądać rzeczy, które tworzycie. Uwielbiam wiedzieć, że w naszej szarej rzeczywistości jest tyle ciekawych osób, które tworzą, uśmiechają się i zawsze znajdą miłe słowa dla innych :)
Dzięki Kochane/kochani, że jesteście :*
Buziaki przesyłam


A teraz moja prośba!
Upatrzyłam sobie w brytyjskim sklepie internetowym kilka pięknych tasiemek, ale wiecie, język, ustalanie szczegółów wysyłki do Polski, przelewy walutowe itp
Mam więc prośbę do blogowiczek na wyspach, gdyby któraś z Was bardzo się nudziła :)

Prośba dotyczy zakupienia kilku sztuk tych tasiemek i przyjęcie ich u siebie, a potem przesłanie mi ich do Polski. Będę szalenie wdzięczna
Gdyby ktoś był chętny to bardzo proszę o komentarz lub maila :)

Agata