Obserwatorzy

wtorek, 8 lutego 2011

Post pytaniowo-pytajny począkującej w handmejdowych poczynaniach :)

Witam w ten wiosenny poranek :) Dzisiaj sobie nawet kawkę wypiłam przed firmą, żeby nacieszyć się wiosennym wiaterkiem, który jutro ma podobno zamienić się w arktyczne powiewy :)
Kochane mam do Was prośbę, pytanie czy jakby to nazwać. Jak wiecie jestem zupełnie początkująca w "hendmejdowych" sprawach. Wielokrotnie zachwycam się u Was różnymi cudeńkami, zastanawiając się bardzo głęboko "jak ona to zrobiła??" :) Chodzi mi np. o takie sprawy jak decoupagu, stempelki na tkaninach, magnesiki.
Ostatnio MaJu wrzuciła mini kursik decu na tkaninie i coś co było dla mnie "czarną magią" okazało się bardzo proste w wykonaniu.
Zajmujecie się tym wiec może znacie jakieś fajne stronki na których można by podejrzeć podstawy. Wiem, że wiele z Was uczyło się metodą prób i błędów, i ja sama chętnie bym tej metody użyła, ale przy takim np. DECU nawet nie wiem co musiałabym kupić ( tyle jest różnych klejów, lakierów itp) Może ktoś mógłby mi doradzić jaki jest niezbędnik początkującego decoupagowca :) To samo tyczy się stempelków na tkaninach :) Stemple spoko da się kupić,a le co z resztą jakieś farbki specjalne? Nie chciałabym zamęczać każdej z Was po kolei pytaniami. Dlatego jeśli, któraś z Was miałaby chwilkę czasu i ochotę to poproszę o jakieś wskazówki, ciekawe strony www lub inne wiadomości :)

Z góry dziękuję Wam za podzielenie się wiedzą :*