Obserwatorzy

piątek, 5 listopada 2010

Moje pierwsze cukieraski - Giveaway

Witam wszystkich :)
Mój blog powstał zaledwie 8 dni temu, a ku mojemu zdziwieniu, wiele z Was już zdążyło go odwiedzić.
Bardzo Wam dziękuję za każdą wizytę i każdy wpis. Blog jest na razie bardzo skromy, ale obiecuję się rozwijać, żebyście miały co tutaj oglądać.

CANDY w zasadzie miało być z okazji "przecięcia wstęgi" czyli oficjalnego otwarcia, ale jak się okazało powodów uzbierało się kilka.
Po pierwsze wygrałam Candy u Myszki. Bardzo się ucieszyłam bo to moja pierwsza wygrana w życiu, a z drugiej strony troszkę mi głupio, bo przecież jestem tu nowa i tak od razu stawać po darmowe cukierasy. No, ale mam nadzieję, że nikt nie mam mi za złe :)
Kolejny powód to prezent urodzinowy, który dostałam. Co prawda moje urodziny dopiero za 20 dni, ale moja pierwsza, nowiutka, osobista maszyna do szycia już jest w moim domku :)Nauka szycia rusza więc na całego. Kolejny powód to to, że ostatnio jestem w doskonałym nastroju. No i tym uśmiechem, który nie schodzi z mojej buzi chciałabym się z Wami podzielić. I tutaj właśnie ogłaszam CANDY GIVEAWAY czy jak je tam jeszcze nazywają ;)

Mam nadzieję, że drobiazgi, które dla Was przygotuję spodobają się choć trochę i któraś/któryś z Was będzie chciał je przygarnąć.


Na początek, na zachętę, do "koszyczka" wkładam lazurowe filcowe kolczykiNie spodziewałam się, że aż tyle Pań będzie chętnych na moje filcaki :) W związku z dużym zainteresowaniem ogłaszam wszem i wobec, że do koszyczka dorzucam dzisiaj filcową bransoletkę-niespodziankę, a dodatkowo spośród wszystkich osób, które mój blog obserwują wylosuję kogoś kto otrzyma mały filcowy upominek.
Pozdrawiam Was cieplutko i bardzo dziękuję za wszystkie przemiłe komentarze :)Zasady CANDY chyba tradycyjne:
1. Proszę zamieścić pod tym postem komentarz
2. Osoby nieposiadające blogów proszę o pozostawienie maili
3. Proszę zamieścić ikonkę mojego CANDY z aktywnym linkiem na swoim blogu (poniższe zdjęcie powinno ułatwić sprawę)
4. Dodanie do obserwowanych mile widziane, ale nieobowiązkowe
5. Proszę cierpliwie czekać
6. Zapisy do 5 grudnia do godz. 00,00
7. Losowanie w Mikołajki, a więc 6 grudnia w godzinach wieczornych

Pozdrawiam i życzę powodzenia w losowaniu

Rules for the giveaway:1. Please post a comment on this post2. People without blogs, please leave the e-mails3. Please put the icon in my CANDY with an active link to your blog (the picture below should help the matter)4. Please wait patiently5. Entries for December 5 to midnight6. Drawing on December 6

Good luck